Виїзна акція – на допомогу населенню

Виїзна акція – на допомогу населенню

1 грудня 2014 року / 956 переглядів
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо послуг, які надає служба зайнятості, управління соціального захисту населення, надання допомоги з правових питань жителям міста району, Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості спільно із соціальними партнерами організував виїзну акцію з використанням мобільного центру зайнятості, яка проходила 27 листопада на території автовокзалу міста Старокостянтинова. У заході взяли участь близько 70 громадян, в т.ч. переселенці із Луганської та Донецької областей.

Фахівці центру зайнятості ознайомлювали громадян з актуальними вакансіями, можливостями професійного навчання, підвищення кваліфікації, започаткування власної справи, а також надавали інформацію щодо порядку реєстрації та перебування на обліку, порядку отримання допомоги по безробіттю. Громадяни мали змогу у наметі мобільного центру самостійно ознайомитися з паспортами ринкоутворюючих підприємств, з описами професій, які є актуальними на ринку праці Старокостянтинівщини.

У роботі мобільного центру зайнятості брали участь представники управлінь соціального захисту виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради та Старокостянтинівської районної адміністрації, Старокостянтинівського районного управління юстиції. Соціальні партнери надавали інформацію переселенцям щодо основних положень Порядку оформлення і видачі довідок про взяття їх на облік органами соціального захисту, юридичні консультації.

Загалом, громадяни отримали оперативну та корисну інформацію, роздатковий матеріал.

Л.С.Драчук
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)