Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

27 листопада 2014 року / 1 055 переглядів
Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.07.2014 року №146/2014-р "Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції".

2.Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на тери­торії району.

3. Про здійснення виконавчим комітетом Немиринецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2014 року.

В ході роботи заслухали інформацію про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації "Пропитання соціального забезпечення громадян України, якіпереміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції". Зокрема зазначено, що в районі ведеться реєстр громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Станом на 19.11.2014 року внесено в реєстр 130 родин. Обліковано в базі даних переселених 61 сім’ю (128 осіб). В районі діє штаб з вирішення питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасом окупованої території. Створено перелік об'єктів державної та комунальної власності, а також приватні житлові будинки по району, у яких можливе розміщення вищезгаданої категорії громадян.80 сім'ям, які виїхали з Донецької та Луганської областей до Старокостянтинівського району на тимчасове місце перебування і зверталися у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації надано продуктові набори, до складу яких входять макаронні вироби, крупи, цукор, олія соняшникова, сало, чай, консервація, засоби особистої гігієни тощо. В районі проводиться активна робота по відновленню всіх соціальних виплат переселенцям. 13 особам продовжено виплату державних соціальних допомог за фактичним місцем проживання відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми", відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" 2 особам. Призначено щомісячну адресну допомогу 46 сім'ям на суму 74302 грн. Станом на 19.11.2014 року виплачено допомогу 29 сім'ям на суму 59592 грн.

Для отримання пенсій за місцем фактичного перебування (проживання) до управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі звернулося 76 громадян. З 76 отриманих заяв громадян, які зареєстровані по Старокостянтинівському району, 72 – відновлена виплата пенсій, по 4 зроблені запити для одержання електронної пенсійної справи.

З метою сприяння у продовженні навчання та здобуття освіти до навчальних закладів району було зараховано 36 дітей із Луганської та Донецької областей: з них 33 навчалися у загальноосвітніх закладах, 3 – у дошкільних. На даний час навчається 30 дітей (19 з Луганської, 11 з Донецької). Всі діти шкільного віку, які прибули з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, охоплені навчанням.

Підсумовуючи розгляд даного питання голова адміністрації Михайло Яснюк наголосив на необхідності усвідомити важливість даного питання та посилити роботу в районі щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

При розгляді другого питання зазначено, що з 14.03.2013 року актуалізовано питання наявної містобудівної документації на місцевому рівні і до 01.05.2013 року рішеннями сесій сільських рад актуалізовано генеральні плани всіх населених пунктів району. Відзначено позитивну роботу Сахновецької, Сербинівської, Баглаївської, Великомацевицької, Вербородинської, Ілляшівської, Іршиківської, Капустинської, Огіївської, Пеньківської, Сковородківської, Чорнянської сільських рад щодо забезпечення розроблення містобудівної документації у 2014 році. Рекомендовано Березненському, Великочернятинському, Веснянському, Вишнопільському, Волице-Керекешинському, Григорівському, Губчанському, Коржівському, Немиринецькому, Пашковецькому, Радковецькому, Решнівецькому, Самчиківському, Самчинецькому, Стецьківському, Староостропільському сільським головам наголошено вжити невідкладних заходів щодо прискорення розроблення та оновлення містобудівної документації, передбачивши кошти на зазначені цілі. Сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації після закінчення громадських слухань необхідно представити на розгляд сесії районної ради розроблену схему планування території Старокостянтинівського району для її затвердження.

Також на засіданні колегії обговорено стан справ у виконавчому комітеті Немиринецкої сільської ради та вказано на недоліки у роботі. Також обговорено стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2014 року.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)