Президент вітає прагнення Литви надати конкретну допомогу Україні на шляху євроінтеграції

Президент вітає прагнення Литви надати конкретну допомогу Україні на шляху євроінтеграції

24 листопада 2014 року / 1 092 переглядів
Президенти України та Литви під час Сьомого засідання Ради президентів приділили ключову увагу підтримці курсу України на європейську інтеграцію, заявив Президент України Петро Порошенко.

За підсумками засідання Глава держави повідомив, що обговорювались конкретні практичні кроки, включаючи консультативну допомогу, підтримку у рамках Єврокомісії.

Велику увагу під час обговорення було приділено співпраці у боротьбі з корупцією, питанням економічних реформ, досвіду Литви у диверсифікації енергопостачання, відзначив Президент. "Склад делегації України на цих переговорах вказує на те, що ми налаштовані на досягнення конкретних результатів", – сказав Петро Порошенко.

Президент повідомив, що Україна та Литва досягли домовленостей про співпрацю у військово-технічній сфері. "Це є конкретна демонстрація підтримки у дуже складній ситуації, у якій зараз перебуває Україна через війну, яку агресор розв’язав на Сході України", – сказав Президент.

Було погоджено збільшення до 50 осіб кількості українських військових – учасників антитерористичної операції, яких буде направлено на реабілітацію до Литви.

Домовлено про підготовку офіцерів та участь у багатонаціональних навчаннях на території Литви.

Сторони також провели плідні переговори у галузі кібербезпеки, враховуючи досвід Литви.

За словами Президента України, засідання було дуже динамічним, робочим. Президент Порошенко наголосив, що україно-литовське співробітництво має стратегічний формат, і подякував Президенту Грибаускайтє за "дуже чітку, тверду і послідовну позицію підтримки України" як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівні.

Глави двох держав обговорили координацію дій, як між двома країнами, так і у рамках Євросоюзу, ООН, ОБСЄ.

У свою чергу Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайтє заявила, що Україна потребує глибоких реформ для того, щоб позбутися наслідків деспотії, олігархії і корупції. «Ми будемо вас підтримувати на цьому складному шляху», – наголосила Президент Литви.

Даля Грибаускайтє підкреслила, що не тільки суспільство має боротися, але і всі політичні сили повинні дійти згоди і усвідомлювати, що вони несуть відповідальність за розвиток і реформування країни, за реальну боротьбу з корупцією. «Головна битва, яку вам потрібно буде пройти, – не у військовій сфері. Це буде битва з корупцією», – наголосила Президент Литви. Вона додала, що необхідно не лише прийняти закони, але і втілити їх на практиці.

Президент Литви зазначила, що разом з нею приїхали три литовські міністри для того, щоб налагодити тісне співробітництво між міністерствами оборони, енергетики і закордонних справ.

Даля Грибаускайтє також наголосила на необхідності реформ в енергетичному секторі. Зокрема, Литва готова поділитися досвідом у побудові LNG-терміналів і позбавленні залежності від поставок газу з Росії.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)