Президент України у Кишиневі провів переговори з президентами Молдови та Польщі

Президент України у Кишиневі провів переговори з президентами Молдови та Польщі

20 листопада 2014 року / 739 переглядів
Під час офіційного візиту до Молдови Президент України Петро Порошенко провів переговори з президентами Молдови Ніколае Тімофті та Польщі Броніславом Коморовським.

Президент України подякував Президенту Молдови за гостинність та організацію тристоронньої зустрічі і наголосив, що Молдова як країна «Східного партнерства» досягнула на шляху європейської інтеграції значних успіхів у покращенні добробуту людей та розвитку інфраструктури країни.

У контексті парламентських виборів у Молдові, які відбудуться 30 листопада, Глава Української держави висловив сподівання, що "альтернативи європейському шляху розвитку Молдови не буде". Глава держави побажав молдовському народу провести чесні й вільні вибори, які підтвердять проєвропейський вибір Молдови. Це важливо для України, для Польщі і для всієї Європи, підкреслив він.

"Не існує альтернативи європейській інтеграції. Цей візит символічний. За підтримки Польщі Молдова і Україна продовжать рух до ЄС", – заявив Президент Порошенко.

Петро Порошенко також подякував Ніколае Тімофті та Броніславу Коморовському за солідарну позицію у підтримці незалежності та територіальної цілісності України.

Президент позитивно оцінив двосторонню співпрацю із західним сусідом та наголосив на тому, що імплементація угод про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості для України і Республіки Молдова з налагодження взаємовигідного співробітництва.

Президент також висловив переконання, що "незважаючи на те, що Україна проходить одне з найважчих у своїй історії випробувань, будучи об’єктом агресії, буде найближчим часом створено проєвропейську коаліцію та проєвропейський Уряд, який продовжить реформи". "Ми хотіли би бачити поруч з нами проєвропейську Молдову", – додав він.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода