“Знайди себе у світі праці”

“Знайди себе у світі праці”

24 жовтня 2014 року / 1 089 переглядів
В вересні 2014 року в Старокостянтинівському МРЦЗ стартував профорієнтаційний проект “Знайди себе у світі праці”. В рамках проекту з 20 жовтня по 24 жовтня 2014 року спеціалістами центру зайнятості, спільно з соціальними партнерами, реалізовано профорієнтаційний проек “Іменини професії кухар”.

Даний проек організовано зметою удосконалення організації та проведення профорієнтаційної роботи, задоволення потреб молоді в отриманні якісної професійної інформації та змістовних профорієнтаційних послуг, формування відповідального ставлення до власного професійного вибору, популяризації актуальних на ринку праці професій та підвищення їх престижу.

Тиждень “Іменини професії кухар” розпочавзя із професіографічної екскурсії для студентів Старокостянтинівського професійного ліцею до ФОП Андрощук А.А. В ресторан “Фонтан”. Під час екскурсії студенти ознайомилися з підприємством, його матеріальною базою, технікою та технологією виробництва, організацією праці. У ході дискусії “питання-відповідь” присутні дізнались багато цікавої та корисної інформації.

22 жовтня 2014 року радо зустрічав учнів випускних класів шкіл міста та району Старокостянтинівський професійний ліцей. Присутні мали змогу відвідати навчально-виробничу лабораторію професійного ліцею, де студенти навчаються і набувають практичних навичок у виготовленні страв. Учні ознайомились з матеріально-технічною базою лабораторії, організацією праці, було запропоновано виставку фоторобіт страв виготовлених студентами ліцею. Ліцеїсти запропонували присутнім насолодитися виступом агітбригади.

Дві команди, 23 жовтня 2014 року, “Асорті” (студенти ліцею) та “Живчик” (учні Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Лажівської ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Радковецького НВК) змагалися і демонстрували присутнім знання про світ професій у “Аукціоні професій”. Перемогу у грі здобула команда “Живчик”. Команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками. В організації та проведенні заходу допомагали: психолог Старокостянтинівського МНВК Волинець Д.С., заступник директора Старокостянтинівського професійного ліцею Овідько С.Л., соціальний педагог професійного ліцею, викладачі Старокостянтинівського МНВК.

Ознайомитись зі світом професій та отримати корисну інформацію щодо основ правильного вибору професії та послуг, які надаються службою зайнятості населенню, розвинути логічне, асоціативне мислення та креативний підхід до вирішення поставлених задач мали змогу команди “Знатоки” та “Професіонали” (учні Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Лажівської ЗОШ І-ІІІ ст., Великомацевицького НВК) під час проведення профорієнтаційного “Квесту”. Гравці мали змогу виробити навички роботи в команді, самостійно прийняти обдумані, раціональні та швидкі рішення. По закінченню учасники “квесту” були нагороджені цінними подарунками. Гра пройшла у жвавій, дружній, веселій атмосфері.

Головний спеціаліст відділу

активної підтримки безробітних Л.Наконечна

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода