Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

23 жовтня 2014 року / 961 переглядів
23 жовтня голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносились наступні питання:

1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2014 року.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

3. Про здійснення виконавчим комітетом Чорнянської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

По першому питанню "Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2014 року" інформувала головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністраціїМакєєва Оксана Олегівна. Вона, зокрема, зазначила, щокерівництвом райдержадміністрації постійно проводиться робота по зміцненню виконавської дисципліни, підвищенню персональної відповідальності кадрів усіх рівнів за доручену справу.

Протягом 9 місяців 2014 року проведено 8 засідань колегії районної державної адміністрації, з яких 6 розширених. Розглянуто 29питань, з них 18в порядку контролю.

Обсяги промислового виробництва за січень-вересень2014 року зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 26,1%.

За січень-вересень2014 року вироблено промислової продукції на суму 50,3 млн.грн. Зросли обсяги випуску продукції у переробній промисловості у 1,7рази, у добувній – на 15,8% порівняно з відповідним періодом минулого року. Обсяг реалізованої продукції за січень-вересень2014 року становив 55,9млн. грн., що вдвічі більше до відповідного періоду минулого року.

Виробнича та соціальна сфери району стабільно забезпечувалися енергетичними ресурсами. Розрахунки споживачами району за використану електроенергію станом на 01.10.2014 року становили 99,97%, оплата спожитого природного газу склала 105,1% (з урахуванням попередньої оплати).

Транспортом районуза січень-вересень 2014 року перевезено 19,2тис.тонн вантажів, що у порівнянні до відповідного періоду 2013 року становить 106,7%, вантажооборот становив 0,9млн.ткм (94,7% до 2013 року).

За оперативними даними, за січень-вересень поточного року, сільськогосподарськими підприємствами вироблено сільськогосподарської продукції на суму 237,0 млн.грн. Індекс обсягу виробництва сільськогосподарської продукції за 9 місяців становить 130%, в тому числі продукції рослинництва – 132,2%, тваринництва – 112%.

Посівна площа сільськогосподарських культур по всіх категоріях господарств у 2014 році становить 82,0 тис.га, в т.ч. по сільськогосподарських підприємствах – 65,0 тис.га, по господарствах населення – 17,0 тис.га.

Станом на 16.10.2014 року в районі обмолочено зернових культур на площі 30,7 тис.га. (67%) та намолочено 163,8 тис.тонн зерна, урожайність становить 53,4 цнт/га. З них, кукурудза на зерно зібрана на площі 5,1 тис.га (25%), намолочено – 50,3 тис.тонн, урожайність становить 98,0 цнт/га.

Цукрові буряки викопано на площі 2434 га (74%), накопано 110 тис.тонн, при урожайності 452 цнт/га.

У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бондар Любов Степанівні, зазначила, що за звітний періодна виконання вимог Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", станом на 01.10.2014 року на обліку перебуває 150 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На реалізацію програм соціального захисту громадян цієї категорії за 9 місяців поточного року за рахунок коштів з державного бюджетів управлінням соціального захисту населення відшкодовано 111,2 тис. грн. Крім того, з обласного бюджету виділено 3,9 тис. грн. на пільгове медичне обслуговування постраждалих (безкоштовне придбання ліків і зубопротезування).

За звітний період прийнято та відправлено на підприємства замовлень на виготовлення інвалідних візків для 16 інвалідів. Візками забезпечено 8 інвалідів, з них чотири забезпечено інвалідними візками з числа повернутих.

Протягом січня-вересня 2014 року оформлено та видано на руки 39 направлення ветеранам війни та інвалідам для замовлення протезно-ортопедичних виробів та ортопедичного взуття.

Проводиться оздоровлення ветеранів війни, які потребують санаторно-курортного лікування в санаторіях підпорядкованих Міністерству соціальної політики України. Протягом дев’яти місяців поточного року оздоровлено в місцевих санаторіях за рахунок субвенції два інваліда війни та одна вдова померлого учасника бойових дій. Також забезпечено путівками 2 учасника бойових дій та 10 інвалідів загального захворювання.

Відбулося 15виїздів "мобільним соціальним офісом", де розглянуто особисті звернення 170жителів району.

На 01.10.2014 року державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям отримує 146 сімей, в тому числі 97 багатодітних сімей на суму 3501,6 тис.грн. Середній розмір допомоги у малозабезпечених багатодітних сім’ях складає 2749,10 грн.

Протягом 9 місяців 2014 року здійснено державними соціальними інспекторами 2262 перевірок достовірності інформації про доходи та майновий стан сімей-отримувачів державної соціальної допомоги (субсидії), компенсаційних виплат, проведено 636 обстежень матеріально-побутових умов сімей. У результаті здійснення перевірок виявлено 58 випадківнеповної або недостовірної інформації, проведено перерахунки, надміру виплачені кошти повернуто до державного бюджету у розмірі 47216,50 грн.

По цьому питанню також виступили начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гниліцький М.В., головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Шубіна В.В., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бурлаков В.В.

По другому питанню слово для інформації надано начальнику управління фінансіврайонної державної адміністраціїГорді Г.О.Зокрема, він зазначив на необхідності внесення змін до бюджету на 2014 рік. Було одноголосно підтримано проект змін усіма членами колегії.

Керівник апарату районної державної адміністрації Літвінчук Андрій проаналізував стан справ по здійсненню виконавчим комітетом Чорнянської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади. Враховуючи, що виконавчим комітетом Чорнянської сільської ради при здійсненні делегованих повноважень органів виконавчої влади відмічені окремі недоліки заслухано звіт сільського голови Реп'юка М.М.

По кожному з розглянутих питань прийнято відповідні рішення.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода