Дбаючи про належний рівень організації харчування школярів

Дбаючи про належний рівень організації харчування школярів

17 жовтня 2014 року / 740 переглядів
Питання забезпечення належного рівня організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладахрайону на постійному контролі в районній державній адміністрації.

Голова РДА Михайло Яснюк наголошує на необхідності систематично здійснювати моніторинг стану охоплення харчуванням учнів різних вікових категорій та моніторинг роботи харчоблоків у загальноосвітніх навчальних закладах, їх утримання та забезпечення необхідним технологічним обладнанням, інвентарем і посудом.

Сьогодні, для вдосконалення роботи з організації харчування дітей в районі, Михайло Яснюк передав у Воронковецьку, Немиринецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів та Староостропільське НВО три промислових електроплити і запевнив директорів шкіл що робота в цьому напрямку буде продовжуватись.

Довідково: на сьогодні в районі 100 % (2906 учнів навчальних закладів) охопленно гарячим харчуванням. 1274 школярі (44%), з числа учнів 1 - 4 класів, дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей чорнобильців харчуються безоплатно. В 2014 році оновлено меблі в обідніх залах семи начальних закладів. Придбано дві морозильні камери в Григорівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ладигівський НВК.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода