Дбаючи про належний рівень організації харчування школярів

Дбаючи про належний рівень організації харчування школярів

17 жовтня 2014 року / 948 переглядів
Питання забезпечення належного рівня організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладахрайону на постійному контролі в районній державній адміністрації.

Голова РДА Михайло Яснюк наголошує на необхідності систематично здійснювати моніторинг стану охоплення харчуванням учнів різних вікових категорій та моніторинг роботи харчоблоків у загальноосвітніх навчальних закладах, їх утримання та забезпечення необхідним технологічним обладнанням, інвентарем і посудом.

Сьогодні, для вдосконалення роботи з організації харчування дітей в районі, Михайло Яснюк передав у Воронковецьку, Немиринецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів та Староостропільське НВО три промислових електроплити і запевнив директорів шкіл що робота в цьому напрямку буде продовжуватись.

Довідково: на сьогодні в районі 100 % (2906 учнів навчальних закладів) охопленно гарячим харчуванням. 1274 школярі (44%), з числа учнів 1 - 4 класів, дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей чорнобильців харчуються безоплатно. В 2014 році оновлено меблі в обідніх залах семи начальних закладів. Придбано дві морозильні камери в Григорівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ладигівський НВК.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода