На Покрову – до військових авіаторів

На Покрову – до військових авіаторів

16 жовтня 2014 року / 815 переглядів
Волонтерська пісенно-музична"Мистецька Подільська сотня" в день свята Покрови навідалася з концертом до військовослужбовців бригади тактичної авіації ім.Петра Франка, що на Старокостянтинівщині. Вже не вперше нас люб'язно запрошують до військових авіаторів, аби артисти розважили захисників піснями. Звісно, плануючи цей концерт, ми не випадково обрали 14 жовтня, бо саме в свято Покрови, котре має глибоке коріння, пов'язане з українським військом, доцільно було вітати сучасних українських вояків. Проте навіть не здогадувалися, що вже на території летовища вітатимемо наших захисників з їхнім професійним святом - Днем захисника України. Та, як відомо, нічого в житті не стається просто так чи випадковоі у всьму варто бачити вищий знак і вірити в краще. Щодо самого концерту, то він, як і щоразу, вдався енергетично потужним, емоційно насичченим та різнобарвним за стилями.Солісти гурту «2+3» Катерина Аргунова, Іина Качан та Юрій Вилавський (керівник полковник Є.Блискун) розважили гарними піснями, скрипаль Антон варниця і бандуристка Марина Круть виконали низку запальних композицій. А відомий співак Віктор Шайда зазначив, що ми не так часто стаємо очевидцямитого, як відновлюється історична справедливість. ВстановленняДнязахисника України14 жовтня - саметой випадок, бо нам дійсно є що святкувати - столітнюісторіювизвольних змагань в одному дні.Організацію та озвучення концерту здійснив 42 ГБО в особі директора Сергія Чеплакова.

А в продовження свята справжній козацький герць для наших авіаторів продемонстрували старокостянтинівські козаки. Поки й наша "сотня" в якості глядачів споглядала дійство, раз-по-раз пригадувався вислів з відомого кіна: "Махнул не глядя!.." Певно поєднання коней і літаків спровокували такі асоціації... До слова, після нашого концерту все лишилося на своїх місцях: літаки - на летовищі, коні - під їздоками.

...А загалом видався дивовижно теплий і хороший день, заповнений рудим сонцем, котрому ми всі, виступаючи посміхалися, мружачись від сяєва. Бо все в нас буде добре! Бо ми - ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Оксана Радушинська

учасниця концерту

фото Петра Радушинського

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода