Керівникам усіх установ взяти під особистий контроль питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період

Керівникам усіх установ взяти під особистий контроль питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період

25 вересня 2014 року / 1 231 переглядів
Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації. У ході роботи розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2014/2015 року.

2. Про підсумки організації та проведення відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2014 року.

3. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року.

По першому питанню доповідав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. У доповіді він зазначив, що у районі відпрацьованокомплексний план заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року. Розроблено окремі плани по всіх установах, підприємствах та організаціях.Резервний фонд бюджету району на 2014 рік становить 43,8 тис. грн., протягом року кошти не використовувались.

По медичній галузі на сьогодні всі котельні та печі на твердому паливі готові до роботи в осінньо-зимовий період, проведено поточні профілактичні роботи по перевірці теплових мереж, димових та вентиляційних каналів, внутрішніх систем опалення та водопостачання. Продовжується запланована заготівля дров.

У галузі освіти також проведено перевірку освітніх закладів на предмет готовності до роботи в осінньо-зимовий період, складено акти готовності установ. Всього у ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період в установах освіти замінено на металопластикові 187 вікон та 12 дверей. Замінено димову трубу Пеньківського НВК, глибинний насос Стецьківського НВК, частково проведено роботи по ремонту системи опалення Губчанського НВК.Продовжуються роботи по реконструкції котельні Остропільського МНВК(передбачено 677,6 тис.грн., профінансовано 482,4 тис.грн.)таЛадигівського НВК(передбачено 698,4тис.грн., профінансовано265,0 тис.грн.) зі встановленням твердопаливних котлів. Забезпечення вугіллям на сьогодні становить 62%, робота в цьому напрямку проводиться і до початку опалювального сезону освітні заклади будуть забезпечені вугіллям повністю.

Окрему увагу Олег Борикін звернув на роботу філії "Старокостянтинівський райавтодор". Підприємство, яке обслуговує значну частину доріг на території району до роботи в осінньо-зимовий період підготувалися не належним чином. На даний час заготовленолише1,147 тис.тонн піску з необхідних 3,330 тис.тонн(34,4%) та 0 тонн солі з 370 тонн. Підготовлено навісного обладнання 6 з 6, снігоочисної техніки 5з 10 з них: бульдозерів 0 з 2, автогрейдера 1 з 3, піскорозкидувальні автомобілі 3 з 5, навантажувачів 3з 4. Проблемним залишається питання заготівлі паливо-мастильних матеріалів. Запас паливо-мастильних матеріаліввідсутній(план 5 тонн бензину та 8 тонн дизельного палива).Заступник голови районної державної адміністрації наголосив на тому що даний стан справ на підприємстві є неприпустимим та вказано керівнику терміново усунути недоліки в роботі.

По сільських радах району укладено 51 угоду з підприємствами та організаціями району на залучення в зимовий період 36 одиниць снігоочисної техніки для очистки від снігу вулиць і доріг комунальної власності. Створено запас паливно-мастильних матеріалів в кількості 5,8 тонн; резерв коштів становить – 279,7 тис. грн.

На завершення свого виступу Олег Борикін наголосив: "Керівникам усіх установ взяти під особистий контроль питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років та забезпечити вчасний початок опалювального сезону.

У ході розгляду другого питання зазначено, що найбільш масовою формою організації відпочинку та оздоровлення дітей району є табори з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах. У 2014 році в районі працювало 33 табори з денним перебуванням.

Також на території району працював позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка". Цього року в закладі проведено поточний ремонт спальних корпусів, їдальні, всіх господарських приміщень, замінено вікна і двері в спальному корпусі № 1 на металопластикові, очищено артезіанську свердловину, замінено насос, встановлено резервуар для води і насосну станцію, замінено старі труби водогону на пластикові, облаштовано вхідний ганок біля першого спального корпусу та інше. Заклад працював у 3 зміни по 21 день з 14 червня по 19 серпня. Всього у закладі оздоровлено 336 дітей та підлітків.

Також у 2014 році безкоштовно оздоровились 36 дітей пільгових категорій. З них: УДЦ «Молода Гвардія» - 4, ДОТ «Лісова пісня» - 6, Оздоровчий заклад «Аіст» - 15, ДОК «Чайка» - 11.

Сприяла збільшенню відсотка оздоровлених дітей підтримка Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Всього оздоровленням та відпочинком у 2014 році охоплено 2440 дітей (81,3 %).

З районного бюджету на проведення літньої кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків було виділено 298,6 тис. грн.. Залучено кошти на оздоровлення та відпочинок від сільських рад, підприємств різної форми власності та у вигляді добровільних внесків фізичних і юридичних осіб у сумі 297,5 тис. грн., 153,4 тис. грн. – становили кошти Фонду соціального страхування. Всього у 2014 році з різних джерел фінансування на оздоровлення та відпочинок використано 749,5 тис. грн.

На засіданні колегії затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІVквартал 2014 року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)