На Ваших плечах - збереження лісу для майбутніх поколінь

На Ваших плечах - збереження лісу для майбутніх поколінь

19 вересня 2014 року / 836 переглядів
У ДП "Старокостянтинівський лісгосп" відзначили професійне свято – День працівника лісу. Привітати працівників лісового господарства Старокостянтинівщини завітав голова обласної державної адміністрації Леонід Прус, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, начальник Хмельницького обласного лісового і мисливського господарства Віталій Лісовий.

«Шановні лісівники! На Ваших плечах лежить не проста місія — збереження лісу для майбутніх поколінь, його відновлення та раціональне використання. Завдяки Вашій невтомній роботі примножується лісовий фонд України, забезпечується надійний захист земельних угідь, поліпшується екологічний стан довкілля, нарощується випуск продукції галузі. Ваша компетентність, професіоналізм і самовіддана праця є надійним фундаментом розвитку та зміцнення економічного потенціалу Хмельниччини і України в цілому», — наголосив голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус. Висловлюючи щирі слова вдячності за збереження та примноження унікальних природних ресурсів, він також підкреслив, що попри економічні негаразди, лісове господарство регіону демонструє стабільність та позитивну динаміку у своєму розвитку.

З вітальним словом виступив і голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк. Він також подякував працівникам лісу за самовіддану працю, висловив переконання, що спільними зусиллями вдасться вирішити усі проблемні питання, що виникають на підприємстві. Не обійшлися урочистості й без обговорення політичної ситуації в країні. Особливо тепло аудиторія зустрічала працівників підприємства, які були мобілізовані, брали участь в АТО, і сьогодні повернулися додому.

Кращих працівників лісового господарства Старокостянтинівщини було відзначено грамотами обласної державної адміністрації, а також грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода