Привітали «автобатівців» зі святом

Привітали «автобатівців» зі святом

31 серпня 2014 року / 1 076 переглядів
Ніколи раніше мені не випадало бувати на усіляких заходах у військових частинах. Ні з цікавості, ні по роботі, ні по дружбі... «Раніше» – це до війни. За останні кілька місяців довідалася про армію, як і багато хто з нас, у рази більше, аніж це природно для цивільної людини. Проте реалії життя вносять власні корективи і розставляють акценти, відповідно до громадянської позиції і особистісних вимог сумління. Отож, тепер для мене армія – це не просто звичайні люди при службі, а герої. Гідні. Порядні. Справжні. Пишаюся, що набула серед військових немало, якщо не друзів, то принаймні добрих знайомих. І їх щоразу більшає. І йдеш до них – з відкритою душею та правдивим словом. Як ото днями.

Військова частина А-0598, а в народі просто «старокостянтинівський автобат», святкувала свій 41-ий день народження. Звісно, обійшлося без бучних урочистостей. Проте натепер увага до вояків набула особливого, навіть звеличеного значення, і щирі слова подяки за їхню щоденну працю-службу сприймаються по-особливому не пафосно. Хоча були і традиційні в таких випадках вітання від влади, від військового керівництва, від колег-авіаторів. Голова райдержадміністрації Михайло Яснюк зі своїм заступником Олегом Борикіним подарували військовим ремонтникам набір ключів, що безсумнівно знадобляться в роботі. Низка «автобатівців» отримали подяки-грамоти-подарунки від командира військової частини підполковника Олега Рожкова. Привітав і головний районний міліціонер, і тво. обов’язки начальника гарнізону Микола Старушик. А мистецьким подарунком стала концертна програма від працівників 42 ГБО (начальник Сергій Чеплаков), до яких випало долучитися й авторці цього матеріалу. Для військових ремонтників співали: Марійка Голюк, Саша Франчук, Катерина Аргунова, Ірина Качан, Юрій Вілавський та офіцер-культуролог капітан Олександр Петрук. Танець подарувала юна учасниця колективу «Блек-денс Імперіал». Винуватці свята аплодували, підспівували і раз-по-раз гриміло над плацом наше: «Слава Україні! Героям слава!»

Вже по завершенню концерту, розпитала у заступника командира в/ч по роботі з особовим складом підполковника Сергія Альбошого не про свята, а про будні частини. Зокрема на сьогодні більше двадцяти військовослужбовців частини перебувають у зоні проведення АТО. Загалом за час збройного конфлікту на Сході України побувало більше п’яти десятків старокостянтинівських «автобатівців». Їхніми руками ремонтується техніка майже на передовій. Що ж до мирного Старокостянтинова, тут працівники ремонтного відділу довели до пуття чимало техніки, котра була вже практично «не живою» і просто іржавіла (як і все в нашій мало не знищеній тодішньою владою армії). Після завершення ремонтних робіт техніка власним ходом перебазувалася до інших частин ЗС України, зокрема й на Схід держави.

Природно поцікавилася, чи має частина у чомусь нестачу, чи є з чим звертатися до волонтерів? На що пан підполковник запевнив у чудово налагодженій співпраці з владою – від місцевого-районного до обласного штибу, – котра допомагає вирішувати і питання з матеріально-технічним забезпеченням, і з харчуванням, і ще цілу низку нагальних питань. Єдине, про що просять «автобатівці» у свого командування – збільшити чисельність штату, аби ще краще і ще швидше відновлювати техніку для війська. Пропозиція отримала схвальний відгук.

Отож, разом переможемо!

Оксана Радушинська

Фото Петра Радушинського
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода