У колі постійної уваги питання забезпечення потреб вимушених переселенців зі Сходу

У колі постійної уваги питання забезпечення потреб вимушених переселенців зі Сходу

29 серпня 2014 року / 909 переглядів
29 серпня 2014 року в Старокостянтинівському районі працювала робоча група із числа працівників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Управління Державної міграційної служби в Хмельницькій області, Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та представників районної державної адміністрації та районного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції по вивченню соціальних потреб та проблемних питань щодо соціального забезпечення громадян які вихали з Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають на території Старокостянтинівського району.

До членів робочої групи звернулись чимало громадян, що переселились з окупованих територій. Основними проблемами з якими стикнулись переселенці – це працевлаштування, влаштування дітей до шкіл та дитячих садків, придбання теплого одягу. Члени роботої групи пообіцяли допомогти у вирішенні проблемних питань. Крім того, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, який також взяв участь в засіданні робочої групи, закликав усіх громадян, що переселились на Старокостянтинівщину звертатись по допомогу в районну державну адміністрацію і питання будуть вирішуватись належним чином. Уже сьогодні є можливість допомогти продуктами харчування та одягом.

Начальник управління соціального захисту населенна Старокостянтинівської райдержадміністрації Любов Бондар повідомила, що на сьогодні в Старокостянтинівському районі перебуває 59 сімей (137 осіб) вимушених переселитися зі Сходу. З них 29 сімей з дітьми, всього 43 дітей, в тому числі 1 сім’я багатодітна, 6 сімей, в яких діти виховуються однією мамою, 25 пенсіонерів, 4 особи що мають інвалідність. 8 переселенців на сьогодні працевлаштовано: 2-в «ДП «САМЧИКИ» 4- в ФГ «Власник» 2- районна лікарня, 10 жінок перебувають по догляду за дитиною до 3-річного віку, 9 осіб зареєстровано в центрі зайнятості.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода