Освітяни готові до початку нового навчального року

Освітяни готові до початку нового навчального року

29 серпня 2014 року / 910 переглядів


Напередодні свята знань відбулася районна конференція педагогів, де підбили підсумки минулого року та окреслили головні завдання на перспективу.

29 серпня голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяв участь в засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. У ході засідання було розглянуто питання «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».

Михайло Борисович привітав учасників колегії з початком навчального року. Він наголосив, що попри складну ситуацію в країні освітяни належним чином підготувалися до початку навчального року та опалювального сезону. Не залишилися поза увагою і діти-переселенці зі східних і південних областей України, які будуть відвідувати школи та дитячі садки. У ході педагогічної конференції Михайло Яснюк подякував кожному працівнику освіти за нелегку, але вкрай важливу працю та вручив Почесні грамоти кращим працівникам галузі. У своєму виступі він зазначив: "Зусиллями багатьох поколінь педагогів в Україні створено міцний фундамент народної освіти. У цьому є й заслуга педагогів нашого краю, і той факт, що наші учні здобувають перемоги на конкурсах та олімпіадах різних рівнів безперечно підтверджує належний рівень знань випускників сільських шкіл". Він запевнив присутніх що районна державна адміністрація прикладатиме максимум зусиль для розвитку освітянської галузі району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода