Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

28 серпня 2014 року / 1 373 переглядів
Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. На колегії розглянули чотири питання:

1. Про стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального року.

2. Про стан пожежної безпеки в установах і закладах соціально-культурного призначення району та функціонування підрозділів місцевих пожежних команд.

3. Про здійснення виконавчим комітетом Радковецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2014 року.

Про стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального рокупрозвітував начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Гніліцький. У своєму звіті він зазначив, що в районі 2014-2015 навчальний рік розпочнуть 26 дошкільних навчальних закладів з них 13 у складі навчально-виховних комплексів, 36 загальноосвітніх навчальних закладів, 2 позашкільні заклади (Центр дитячої творчості та Дитяча юнацька спортивна школа). За попередніми підрахунками навчальним процесом буде охоплено 3571 дитина. На сьогодні забезпеченість підручниками учнів 1-3х класів становить 100 %, 4 - класів – 80%, 5-х класів - 100 % , 7-11 класів 85%. На даний час не отримано підручників для учнів 6 класу, які працюватимуть за новим Державним стандартом. Підвіз учнів до навчальних закладів буде здійснюватись 20 шкільними автобусами. В усіх навчальних закладах буде організовано харчування.

На сьогодні ведеться інтенсивна робота по ремонту котелень, та впровадженню енергозберігаючих заходів. Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк наголосив на необхідності вивчення можливостей переведення опалювальних систем на альтернативне паливо. Станом на 22.08.2014 року в заклади освіти завезено 62% вугілля від потреби. Ведуться роботи по реконструкції котельні Остропільського МНВК та Ладигівського НВК зі встановленням твердопаливних котлів.

В цілому підсумовано, що підготовка закладів освіти до нового навчального року проведена своєчасно, оформлено відповідні акти готовності і 1 вересня розпочнеться новий навчальний рік першим уроком "Україна – єдина країна".

Також в ході засідання колегії проаналізовано стану справ із протипожежного захисту на території району. Зокрема відмічено, що рішенням 6 сесії Старокостянтинівської районної ради від 10 серпня 2011 року за поданням Старокостянтинівського РВ У МНС Хмельницької області була прийнята "Програма забезпечення пожежної безпеки та розвитку інфраструктури пожежної охорони Старокостянтинівського району на період 2011-2015 років". Основним пунктом цієї Програми стало забезпечення належного протипожежного стану підвідомчих об'єктів та функціонування підрозділів місцевих пожежних команд що створені в с.Самчики, Миролюбне, Вишнопіль, Зеленці. Всі пожежні підрозділи утримуються за рахунок бюджетів сільських рад, пожежні депо, автомобілі відремонтовано, забезпечено бензином, особовий склад забезпечено бойовим та повсякденним одягом. Для місцевої пожежної команди с.Миролюбне придбано пожежний автомобіль, всі команди забезпечено телефонами та мобільним зв'язком, закуплено одну радіостанцію для МПК с.Зеленці. На даний період вже 30-40% пожеж на селі погашено місцевими пожежними командами.

Проведені перевірки працівниками служби Державної служби з надзвичайних ситуацій в цілому свідчать про системність та дієвість вжитих заходів протипожежного характеру на об'єктах освіти, культури, охорони здоров'я. Відділом освіти райдержадміністрації закуплено та проведено технічне вогнегасників, проведено ремонт котелень, відремонтовано димарі. змонтовано автоматичну пожежну сигналізацію в дитячому оздоровчому таборі с.Калинівка.

Разом з тим конкретно проаналізовано стан справ на територіях сільських рад, вказано на недоліки у роботі з питань забезпечення належного протипожежного стану та у рішенні колегії районної державної адміністрації встановлено терміни та шляхи усунення вказаних недоліків.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)