Відбулись районні заходи на відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Відбулись районні заходи на відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

22 серпня 2014 року / 1 065 переглядів
Сьогодні відбулись районні заходи на відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

О 10 годині поблизу Будинку Рад урочисто піднято державний прапор України. Відбулось вручення посвідчень та відзнак "Почесний громадянин району". Цьогоріч це почесне звання присвоєно посмертно громадянам, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України: Бондарчуку Сергію Михайловичу, Саліпі Сергію Дмитровичу, Рокітському Сергію Дмитровичу, Бойчуну Юрію Олександровичу. Відзнаки вручено родичам загиблих, хвилиною мовчання вшановано світлу пам'ять героїв.

Також відбулось урочисте відкриття районної Дошки Пошани "Гордість нашого району" на яку занесено кращих виробничників району та кращі трудові колективи, вручено нагороди обласної державної адміністрації.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Михало Яснюк зазначив: "Ці дні – це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Здобуття права на свободу - найголовніше наше досягнення, яке необхідно берегти і яким варто пишатися". Також він наголосив, що сьогодні як ніколи від кожного з нас залежить становлення та розбудова нашої країни: "Кожен наш вчинок, кожен жест може змінити майбутнє Української держави.. Історія ніколи не закінчується, вона твориться нами щодня..", - наголосив він, і закликав усіх об'єднатися навколо спільної мети та разом працювати і примножувати славу рідної України.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода